Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodoti divi kriminālprocesi par policijas darbinieku likumpārkāpumiem ceļu satiksmes uzraudzības jomā 2018. gada 14. marts

Iekšējās drošības birojs pabeidzis izmeklēšanu divos kriminālprocesos, kuru ietvaros rosina celt apsūdzību pret trim Valsts policijas amatpersonām. 

> Lasīt vairāk

Pabeigta izmeklēšana kriminālprocesā par Valsts policijas amatpersonas bezdarbību saistībā ar Ivana Berladina meklēšanu Liepājā 2018. gada 5. marts

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonu par bezdarbību saistībā ar piecgadīgā Ivana Berladina meklēšanu Grobiņas novadā 2017. gada jūlijā, ar savu rīcību izraisot smagas sekas.

> Lasīt vairāk

Par iespējamu iesaistīšanos kukuļošanā aizturētas trīs Valsts policijas amatpersonas 2018. gada 2. marts

Veicot izmeklēšanas darbības kriminālprocesā, par iespējamu kukuļošanu Iekšējās drošības birojs aizturējis trīs Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu ar letālām sekām 2018. gada 1. marts

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu un nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret divām personām, no kurām viena ir Valsts policijas amatpersona. 

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2018. gada 28. februāris

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret pašvaldības policijas darbinieku par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 317. panta otrajā daļā, proti, par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, ja tā saistīta ar vardarbību.

> Lasīt vairāk