Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par pretlikumīgām darbībām ar lietiskajiem pierādījumiem 2018. gada 17. maijs

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersona nozaga divus mobilos tālruņus - lietiskos pierādījumus kādā kriminālprocesā. Vēlāk policijas darbinieks abus tālruņus ieķīlāja lombardā, saņemot aizdevumu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā 2018. gada 17. maijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai, rosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonu par magnetolas zādzību no aizturētās personas automašīnas.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu 2018. gada 9. maijs

Iekšējās drošības birojs pabeidzis pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā, kas uzsākts pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona amatpersonu par Krimināllikuma 126. panta pirmajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu.

> Lasīt vairāk

Par narkotisko vielu nelikumīgu glabāšanu un realizāciju aizturēta Valsts robežsardzes amatpersona 2018. gada 3. maijs

Personas kratīšanas laikā, kā arī veicot izmeklēšanas darbības personas dzīvesvietā, kopumā tika izņemti vairāki desmiti gramu  marihuānas, kā arī skaidra nauda aptuveni 4800 eiro apmērā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2018. gada 13. aprīlis

Kriminālprocesa izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka pašvaldības policijas darbinieks pret personu, kura bija administratīvi aizturēta, pielietoja fizisku spēku, nodarot personai miesas bojājumus. Pašvaldības policijas darbinieka rīcība nav samērojama ar personas izrādīto agresiju, atrodoties aizturēšanas kamerā.

> Lasīt vairāk