Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības biroja amatpersonas tiekas ar Uzbekistānas tiesībsargājošo iestāžu pārstāvjiem 2018. gada 26. janvāris

Piecu dienu pieredzes apmaiņas vizītē Latviju apmeklē Uzbekistānas delegācija, kuru pārstāv Uzbekistānas Iekšlietu ministrijas, Tieslietu ministrijas un prokuratūras pārstāvji.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par nelikumīgām darbībām ar maksāšanas līdzekļiem 2018. gada 18. janvāris

Iekšējās drošības birojs nodevis prokuratūrai kriminālprocesa materiālus, ierosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 193. panta otrajā daļā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par valsts amatpersonas bezdarbību 2018. gada 2. janvāris

Iekšējās drošības birojs rosina celt apsūdzību pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 319. panta trešajā daļā, proti, par valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, ja ar to izraisītas smagas sekas.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs nodevis divus kriminālprocesus kriminālvajāšanas uzsākšanai 2017. gada 8. decembris

Šonedēļ Iekšējās drošības birojs prokuratūrai nodevis divus kriminālprocesus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs rīko sanāksmi “Labā prakse, ieteikumi un konstatētās problēmsituācijas dienesta pilnvaru pārsniegšanas, t.sk., kas saistītas ar vardarbību, novēršanā un izmeklēšanā” 2017. gada 4. decembris

Šā gada 30. novembrī Iekšējās drošības birojs aicināja Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes pārstāvjus uz sanāksmi-diskusiju, lai kopā ar Latvijas pārstāvja starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās biroja Latvijas un Tiesībsarga biroja  pārstāvjiem diskutētu par aktuālajiem Eiropas Cilvēktiesību tiesas spriedumiem, kā arī  par labo praksi, ieteikumiem un konstatētajām problēmstituācijām noziedzīgu nodarījumu, kas saistīti ar vardarbības pielietošanu, izmeklēšanā un novēršanā.

> Lasīt vairāk