Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevis kriminālprocesu par kukuļa pieprasīšanu un stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu 2020. gada 8. maijs

Iekšējās drošības birojs Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai nodevis kriminālprocesu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par kukuļa pieprasīšanu un stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

> Lasīt vairāk

Par kriminālvajāšanas uzsākšanai nodotajiem kriminālprocesiem 2020. gada 30. aprīlis

Iekšējās drošības birojs pabeidzis izmeklēšanu kriminālprocesā par neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, izpaušanu un rosina sākt kriminālvajāšanu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu un darbinieku.

> Lasīt vairāk

Aizturēts Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieks 2020. gada 30. aprīlis

Iekšējās drošības  birojs aizturējis Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieku aizdomās par krāpnieciskām darbībām pret privātpersonām, atsavinot zemes īpašumus  Latvijas un Krievijas robežjoslas ierīkošanai.

> Lasīt vairāk

Infografika - Saņemto iesniegumu tendences 2019. gadā 2020. gada 8. aprīlis

2019. gadā Iekšējās drošības birojā saņemti 1335 iesniegumi, kas ir par 8% vairāk nekā gadu iepriekš.

> Lasīt vairāk

Par apmeklētāju pieņemšanu Birojā ārkārtējās situācijas laikā 2020. gada 14. aprīlis

Informējam, ka ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā iesniegumi no iedzīvotājiem klātienē tiek pieņemti pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 un ceturtdienās no plkst. 12.30 līdz 16.00.

> Lasīt vairāk