Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizturēta Valsts policijas amatpersona par iespējamu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu 2017. gada 29. augusts

Aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Aizdomās par fiktīvas laulības organizēšanu nolūkā ļaunprātīgi nodrošināt ārvalstnieku ar iespēju likumīgi iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā aizturētas vairākas personas 2017. gada 18. augusts

Uz aizdomu pamata par Krimināllikuma 285. 2 panta otrajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu Iekšējās drošības birojs (IDB) pagājušajā nedēļā aizturēja vairākas personas, tai skaitā Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs rosina sākt kriminālvajāšanu pret policijas darbinieku par neizpaužamu ziņu izpaušanu 2017. gada 25. jūlijs

Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersona dienesta pienākumu pildīšanas laikā, izmantojot dienesta pienākumu veikšanai piešķirtās piekļuves tiesības informācijas sistēmām, ieguva datus un nodeva tos trešajai personai, izpaužot ierobežotas pieejamības informāciju.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par zādzību no veikala 2017. gada 25. jūlijs

Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevis kriminālprocesu, kas uzsākts pret Valsts policijas amatpersonu pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību no veikala šā gada jūnijā.

> Lasīt vairāk

Par nelikumīgām medībām aizturētas divas personas, tai skaitā Valsts policijas amatpersona 2017. gada 12. jūlijs

Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 112. panta 2. daļas – par nelikumīgām medībām, ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

> Lasīt vairāk