Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības biroju apmeklē Lietuvas policijas Imunitātes dienesta pārstāvji 2016. gada 10. oktobris

Imunitātes dienesta pārstāvji pastāstīja par savu kompetenci un lomu Lietuvas tiesību sargājošo iestāžu vidū, kā arī informēja par veiktajiem nozīmīgākajiem pasākumiem korupcijas prevencijas jomā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīts kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2016. gada 7. oktobris

Oktobra sākumā Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis kriminālprocesu, kas ierosināts pēc Krimināllikuma 317. panta II daļā paredzētajām noziedzīga nodarījuma pazīmēm.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs izsludina publisko ieprikumu "Par TEMPEST standartam atbilstošas biroja tehnikas iegādi" 2016. gada 6. oktobris

Aicinām pretendentus iesniegt savu piedāvājumu līdz 2016. gada 17. oktobrim. Iepirkuma priekšmets ir TEMPEST standartam atbilstošas tehnikas iegāde saskaņā ar nolikuma prasībām un tehnisko specifikāciju.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs izsludina iepirkumu "Pasta pakalpojumi" 2016. gada 22. septembris

Aicinām pretendentus iesniegt savu piedāvājumu pasta pakalpojumu – kurjerpasta un pasta sūtījumu – sniegšanai. Piedāvājuma iesniegšanas termiņš ir 2016. gada 3. oktobris.

Iepirkuma procedūra ir pārtraukta.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanai nosūtīts kriminālprocess par kukuļa pieprasīšanu ārpus dienesta pienākumu pildīšanas laika 2016. gada 16. septembris

Septembrī Iekšējās drošības birojs prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis kriminālprocesu, kas uzsākts pret Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonu par kukuļošanu.

> Lasīt vairāk