Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Iekšējās drošības birojs uzsācis divus kriminālprocesus saistībā ar kukuļošanu 2016. gada 25. novembris

Novembra sākumā Iekšējās drošības birojs uzsāka kriminālprocesu par iespējamu kukuļošanu. Izmeklēšanas gaitā tika aizturētas abas kukuļošanā iesaistītās personas – gan Valsts policijas amatpersona, kas pieņēma kukuli par labvēlīga soda piemērošanu, noformējot ceļu satiksmes noteikumu pārkāpuma administratīvo protokolu, gan fiziska persona, kura deva kukuli valsts amatpersonai.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīts kriminālprocess par vardarbības pielietošanu pret ieslodzīto 2016. gada 25. novembris

Šonedēļ Iekšējās drošības birojs kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījis kriminālprocesa materiālus par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kas saistīta ar vardarbības pielietošanu no valsts amatpersonas puses.

> Lasīt vairāk

Par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un nelikumīgu munīcijas glabāšanu aizturētas Valsts robežsardzes amatpersonas 2016. gada 25. novembris

Oktobrī Iekšējās drošības birojā tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 318. panta 1. daļā un 233. panta 2. daļā paredzētajām noziedzīga nodarījuma pazīmēm par iespējamu ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu, glabājot munīciju lielos daudzumos bez attiecīgas atļaujas.

> Lasīt vairāk

Rīgā notiek starptautiskā EPAC/EACN konference 2016. gada 17. novembris

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šonedēļ no 15. līdz 17. novembrim rīko Eiropas partneri cīņai pret korupciju/ Eiropas kontakttīkls cīņai pret korupciju (EPAC/EACN) gadskārtējo profesionālo konferenci un ģenerālās asamblejas norisi Rīgā.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīti kriminālprocesa materiāli par zādzību nelielā apmērā 2016. gada 10. novembris

Iekšējās drošības birojs prokuratūrai nodevis kriminālprocesa materiālus, ierosinot sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas amatpersonu pēc Krimināllikuma 180. panta 1. daļas – par zādzību nelielā apmērā.

> Lasīt vairāk