Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Šonedēļ Iekšējās drošības birojā notika tikšanās ar Iekšlietu ministrijas vadību un padotības iestāžu vadītājiem 2016. gada 29. aprīlis

28. aprīlī uz Iekšējās drošības biroju tika uzaicināti Iekšlietu ministrijas vadības pārstāvji, kā arī Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu vadītāji.

> Lasīt vairāk

Eiropas Komitejas spīdzināšanas un necilvēcīgas vai pazemojošas rīcības vai soda novēršanai pārstāvji apmeklē Iekšējās drošības biroju 2016. gada 22. aprīlis

Tikšanās laikā CPT pārstāvjus informēja par Iekšējās drošības biroja kompetences jomām tiesībaizsardzības iestāžu amatpersonu un darbinieku izdarīto noziedzīgo nodarījumu atkāšanā, izmeklēšanā un novēršanā.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs izsludina iepirkumu "Par speciālā apģērba iegādi" 2016. gada 22. aprīlis

Iekšējās drošības birojs izsludina iepirkumu speciālā apģērba iegādei. Piedāvājumus pretendentiem jāiesniedz līdz 2016. gada 6. maijam.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs organizē semināru par informācijas drošību 2016. gada 7. aprīlis

Semināra mērķis ir izzināt situāciju informācijas drošības jomā, kā arī identificēt pastāvošos iekšējos riskus saistībā ar ierobežotas pieejamības informācijas konfidencialitāti.

> Lasīt vairāk

Konferencē diskutē par standartu uzlabošanu īslaicīgās aizturēšanas vietās 2016. gada 21. marts

Ar prezentāciju par Iekšējās drošības biroja funkcijām prettiesiskas rīcības novēršanā īslaicīgās aizturēšanas vietās  konferencē “Personas tiesību un brīvību ievērošanas pamatprincipi un ierobežošanas samērīgums policijas darbā” uzstājās Iekšējās drošības biroja pārstāvis.

> Lasīt vairāk