Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2019. gada 18. oktobris

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka amatpersona pielietojusi vardarbību pret personu aizturēšanas laikā. Cietušajam tika nodarīti vidēja smaguma miesas bojājumi.

> Lasīt vairāk

Par iespējamu kukuļošanu aizturētas trīs personas 2019. gada 17. oktobris

Iekšējās drošības birojs aizdomās par kukuļošanu aizturējis trīs personas – Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieka vietnieku un divas privātpersonas, no kurām viena ir bijušais Valsts policijas darbinieks.

> Lasīt vairāk

Aizturētas četras Valsts policijas amatpersonas 2019. gada 11. oktobris

Aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā un dokumentu viltošanu Iekšējās drošības birojs aizturējis četras Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanai nodots kriminālprocess par apdrošināšanas krāpšanu 2019. gada 10. oktobris

Šonedēļ Iekšējās drošības birojs prokuratūrai nodevis kriminālprocesa materiālus ar lūgumu sākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par apdrošināšanas atlīdzības izkrāpšanu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis piecas kukuļošanā iesaistītās personas 2019. gada 4. oktobris

Par iespējamu kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvaldes amatpersonas, savukārt par iespējamu kukuļdošanu personu grupā aizturēti trīs šī noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā iesaistītie kāda uzņēmuma pārstāvji.

> Lasīt vairāk