Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2019. gada 19. jūnijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai ar ierosinājumu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Ieslodzījuma vietu pārvaldes Rīgas Centrālcietuma amatpersonu.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas 2019. gada 14. jūnijs

Par iespējamu narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā un realizēšanu Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonu. Veicot sākotnējās izmeklēšanas darbības, kratīšanas laikā tika izņemti 23 iepakojumi ar kokaīnu.

> Lasīt vairāk

Rosināts uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonu 2019. gada 14. jūnijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūrai ar ierosinājumu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonu par Krimināllikuma 175. panta trešajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par krāpšanu un krāpšanas mēģinājumu saistībā ar Valsts policijai piegādātajām automašīnām Citroen 2019. gada 11. jūnijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus Rīgas tiesu apgabala prokuratūrai ar ierosinājumu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām pēc Krimināllikuma 177. panta trešās daļas un 15. panta ceturtās daļas.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par vairāk nekā piecu tonnu dīzeļdegvielas piesavināšanos 2019. gada 5. jūnijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas koledžas Nodrošinājuma nodaļas darbinieku.

> Lasīt vairāk