Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību 2019. gada 5. jūnijs

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess, kas uzsākts pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonu saskaņā ar Krimināllikuma XVI nodaļu “Noziedzīgi nodarījumi pret tikumību un dzimumneaizskaramību”.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par neizpaužamu ziņu izpaušanu 2019. gada 31. maijs

Kriminālprocesa izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka Valsts policijas amatpersona, neatļauti piekļūstot kriminālprocesa materiāliem, veikusi to kopēšanu. Attēli tika nodoti trešajai personai, un tādējādi tika izpausta ierobežotas pieejamības informācija.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par kukuļošanu 2019. gada 31. maijs

Iekšējās drošības birojs nodevis kriminālprocesa materiālus prokuratūrai, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām - bijušo Valsts policijas darbinieku par kukuļošanu un pret personu, kas šīs noziedzīgās darbības atbalstīja.

> Lasīt vairāk

Par drošības līdzekļu piemērošanu kriminālprocesā 2019. gada 24. maijs

Iekšējās drošības birojā uzsāktajā kriminālprocesā par kukuļošanu saistībā ar Ventspils Mūzikas vidusskolas būvniecību sešām personām piemērots aizdomās turētās personas statuss.

> Lasīt vairāk

Iekšējās drošības birojs aizturējis septiņas personas aizdomās par kukuļošanu 2019. gada 23. maijs

Saistībā ar būvobjekta ugunsdrošības pārbaudes veikšanu un attiecīgi – atzinuma par tā atbilstību ugunsdrošības prasībām izsniegšanu, Iekšējās drošības birojs aizturējis septiņas kukuļošanā iesaistītās personas.

> Lasīt vairāk