Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Par kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtītajiem kriminālprocesiem 2019. gada 2. aprīlis

Iekšējās drošības birojs nosūtījis kriminālprocesa materiālus prokuroram kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonām par dokumentu viltošanu mantkārīgā nolūkā personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

> Lasīt vairāk

Aizturētas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonas 2019. gada 1. aprīlis

Aizdomās par krāpšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās un dienesta viltojumu mantkārīgā nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturējis četras Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas, tai skaitā vada komandieri.

> Lasīt vairāk

Aizturēta Valsts policijas amatpersona un trīs darbinieki 2019. gada 28. marts

Kriminālprocesa ietvaros par iespējamo dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā, un iespējamo dienesta viltojumu Iekšējās drošības birojs aizturējis Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes biroja priekšnieku.

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu 2019. gada 22. marts

Iekšējās drošības birojs pabeidzis izmeklēt ceļu satiksmes negadījumu, kurā bija iesaistītas un cietušas vairākas Valsts policijas amatpersonas. 

> Lasīt vairāk

Kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess par dienesta pilnvaru pārsniegšanu 2019. gada 15. marts

Iekšējās drošības birojs pabeidzis izmeklēšanu un nodevis kriminālprocesa materiālus Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūrai ar ierosinājumu uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 317. panta otrajā daļā.

> Lasīt vairāk