Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizdomās par noziedzīgā kārtā iegūtas kokapstrādes iekārtas realizēšanu gandrīz 20 000 eiro apjomā aizturētas divas personas 2017. gada 25. aprīlis

Veicot izmeklēšanas darbības kriminālprocesā, aizdomās par iespējami noziedzīgā kārtā iegūtas mantas  realizēšanu lielā apmērā Iekšējās drošības biroja amatpersonas aizturēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes iecirkņa policistu, kā arī vienu civilpersonu.

Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 314. un 318. pantā paredzētā noziedzīga nodarījuma sastāva pazīmēm.

Abas nozieguma izdarīšanā iesaistītās personas mēģināja realizēt noziedzīgā kārtā iegūtu kokapstrādes iekārtu, pārdodot to par gandrīz 20 000 eiro. Zināms, ka šī iekārta citā kriminālprocesā, kas uzsākts 2010. gadā un atrodas Valsts policijas lietvedībā, norādīta kā zagta.

Izņemtā kokapstrādes iekārta

Foto - izņemtā kokapstrādes iekārta

Aizturētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, tostarp Valsts policijas amatpersonai piemērots aizliegums pildīt amata pienākumus.

Iekšējās drošības birojā tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana. Atgādinām, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.