Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Aizdomās par kukuļošanu ceļu satiksmes uzraudzības jomā aizturētas divas Valsts policijas amatpersonas 2017. gada 12. septembris

Pamatojoties uz Iekšējās drošības birojam sniegto informāciju par tikko notikušu kukuļošanas gadījumu ceļu satiksmes uzraudzības jomā, 8.  septembrī tika ierosināts krimināprocess pēc Krimināllikuma 320. panta trešās daļas. Nekavējoties tika aizturētas divas Valsts policijas amatpersonas, kuras, iespējams, bija pieprasījušas un pieņēmušas kukuli par to, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā. Veicot izmeklēšanas darbības un noskaidrojot apstākļus, vienai aizturētajai amatpersonai tika piemērots personas, pret kuru uzsākts kriminālprocess, statuss, bet otrai – aizdomās turētās personas statuss, kā arī drošības līdzeklis – aizliegums pildīt noteiktu amatu.

Šobrīd šajā kriminālprocesā tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana.

Atgādinām, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.