Sākums   > Vakances
 

Vakances

Šobrīd Iekšējās drošības birojs aicina pieteikties:

 

Piesakoties dienestam Iekšējās drošības birojā, personai jāatbilst Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. pantā un 7. pantā noteiktajām obligātajām prasībām. Nosacījums, ka dienestā var pieņemt personu vecumā līdz 40 gadiem, neattiecas uz personām, kurām ir vismaz divu gadu stāžs amatā, kura pienākumos ietilpst operatīvās darbības pasākumu veikšana, noziedzīgu noziegumu izmeklēšana vai šo darbību vadība un uzraudzība.

Kandidātam(-ei) jāatbilst likuma Par valsts noslēpumu 9. panta otrajā un trešajā daļā noteiktajām prasībām saistībā ar valsts noslēpuma pieejamību.

 

Pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt Iekšējās drošības birojam Krišjāņa Valdemāra ielā 1A, Rīgā, LV - 1010 vai sūtīt uz e–pastu: personals@idb.gov.lv ar norādi “Vecākais inspektors”. Tālrunis informācijai - 67209043.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri pēc dzīves un iepriekšējās darba pieredzes apraksta un pieteikuma vēstules izvērtēšanas būs iekļuvuši 2. kārtā.