Jaunumi

attēlsPiecu dienu pieredzes apmaiņas vizītē Latviju apmeklē Uzbekistānas delegācija, kuru pārstāv Uzbekistānas Iekšlietu ministrijas, Tieslietu ministrijas un prokuratūras pārstāvji. Uzbekistānas delegācijas vizīti Latvijā organizē Rīgas Juridiskā augstskola projekta “Apmācību programma: Latvijas pieredze Centrālāzijai caurskatāmības un pretkorupcijas jomā” ievaros, projektu finansē ASV valdība un atbalsta Latvijas Ārlietu ministrija.

25. janvārī Uzbekistānas tiesībsargājošo iestāžu darbinieki apmeklēja Iekšlietu ministriju, kur tikās ar Iekšējās drošības biroja (Birojs) pārstāvjiem. Biroja amatpersonas informēja delegācijas pārstāvjus par Biroja izveidi, mērķiem un kompetenci. Tāpat tika sniegts ieskats atklāto noziedzīgo nodarījumu statistikā un īstenotajos un plānotajos pasākumos prevencijas jomā. Diskusijas laikā delegācijas pārstāvji izrādīja interesi par Biroja sadarbību ar citām iestādēm gadījumos, kad tiek konstatēta kompetenču pārklāšanās, un kā informācija par iespējamo noziedzīgo nodarījumu nonāk Biroja rīcībā, kā arī tās izskatīšanas gaitu.

Vizītes ietvaros Uzbekistānas delegācija tikās ar Latvijas valsts pārvaldes iestādēm, kā arī notika semināri par tēmām, kas skar valsts pārvaldes caurskatāmību un cīņu pret korupciju.

Partneri    attēls attēls